...

Охолощена зброя СХП

Содержание

Охолощена зброя СХП - банер

Охолощена зброя СХП – списані бу, сигнальні, шумові пістолети, деактивовані СХ автомати під холостий патрон, ММГ, комісійні гвинтівки. Чим вихолощений відрізняється від бойового – неможливість стрільби вогнепальними боєприпасами. Основне призначення — колекціонування, самооборона, спорт, розважальні заходи. Щоб купити та носити з собою, перевозити в машині більшість популярних моделей охолощених ТТ 33, ПМ, АК, ППШ будуть потрібні документи — дозволи та ліцензії. Окрема категорія — стартова зброя під патрон 9 мм PAK, відпочатку зроблена холостою, яку за законом можна купити з 18 років.

Чим охолощена зброя відрізняється від бойової?

Чим принципово бойова відрізняється від охолощеної зброї:Холоста зброя для самооборони

 • Функціональність. Вогнепальна вистрілює кулями або снарядами, що завдають ураження живої цілі. Нейтралізована СХП не стріляє бойовими патронами, максимум створює звуковий ефект пострілу та викид полум’я зі ствола, дросельного отвору.
 • Влаштування, принцип роботи. Вогнестріл має ствол, патронник, затворну групу, ударно-спусковий механізм та інші елементи для використання бойових патронів. Холоста піддається незворотним змінам у конструкції, що унеможливлює використання бойових патронів.
 • Закон. Бойова зброя суворо регламентується та потребує отримання спеціальних дозволів. Деактивована СХ зброя в більшості країн не прирівнюється до бойової і найчастіше її можна купити без дозволу.
 • Застосування. Вогнепальна використовується для військових дій, самооборони, полювання, спорту. Холоста застосовується для сигнальних цілей, реконструкцій історичних подій, колекціонування, практичної стрільби.
 • Ціна. Охолощена зброя, як правило, дешевша за бойову
 • Реалістичність. Охолощена зброя може бути точною копією бойового прототипу, так і відрізнятися від нього зовні.

Чи потрібнен дозвіл на охолощену зброю?

На покупку переважної більшості охолощеної зброї, переробленої з бойової, травматичної, пневматичної необхідно дозвіл, реєстрація та постановка на облік. Турецький виробник SUR ARMS пішли іншим шляхом, виготовляючи з нуля зброю під холостий патрон 9mm. Така СХП зброя проходить жорстку сертифікацію, після чого надходить у продаж до інтернет-магазинів вже з ліцензією. На покупку, носіння та стрільбу дозвіл не потрібний, тільки паспорт.

Чи можна носити із собою, возити в машині, застосовувати для самооборони зброю СХП?

СХ охолощена зброя з бойовоїЗ одного боку, законодавство не забороняє носити охолощену зброю (СХП) громадянами. З іншого боку, існує низка нюансів носіння, перевезення вихолощеної СХП зброї:

 • У Законі «Про зброю» говориться, що «носіння» — це переміщення нейтралізованої зброї без чохла, кобури, футляра».
 • Носіння СХП, навіть у кобурі, може бути розцінене як хуліганство чи порушення громадського порядку. Особливо це актуально у людних місцях, де складно відрізнити СХП від бойової зброї.
 • Співробітники правоохоронних органів можуть вилучити СХП, якщо вважають, що вона становить загрозу.

Тому, не рекомендується носити із собою СХП зброю у громадських місцях. Найкраще транспортувати її в чохлі або кобурі, в розрядженому стані та окремо від патронів. Також слід завжди мати при собі документи, що підтверджують легальність придбання та володіння СХП. Застосовувати для самооборони лише крайніх випадках, як елемент психологічного тиску.

Де можна стріляти холостою зброєю?

Місця, де в Україні можна легально та безпечно стріляти з охолощеної зброї:

 • У спеціалізованих тирах та стрільбищах
 • Мисливські угіддя для подачі сигналів під час полювання
 • На приватній території, за згодою власника, якщо це не порушує прав та законних інтересів інших осіб.
 • Місця проведення спортивних заходів
 • Не рекомендується стріляти у місті, громадських місцях

Купити охолощену зброю в Україні

У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати охолощену зброю СХП – недорогі, легальні СХ копії пістолетів ТТ, ПМ, Вальтер, Глок безпосередньо від офіційного імпортера турецької компанії SUR ARMS в Україні.

Охолощена зброя

Бойовий аналог СХП

Калібр

Ціна

Чи потрібен дозвіл

SUR 2608

Вальтер ПП/ПМ

9 мм PAK

2299

Ні

SUR TT 33

Тульський Токарев

3100

SUR G17

Глок 17/19

3200

SUR STRM

SIG Sauer P320

3260

SUR 1607

CZ 75

3200

SUR 2004

Brawning Baby

2310

Зброя під холостий патрон з ліцензіями, яку можна носити без дозволу та реєстрації.

Прокрутить вверх
Серафинит - АкселераторОптимизировано Серафинит - Акселератор
Включает высокую скорость сайта, чтобы быть привлекательным для людей и поисковых систем.